Firma stworzona przez Agentów dla Agentów i ich Klientów

Keller Williams zawsze był czymś więcej niż tylko firmą zajmującą się nieruchomościami. Nasza misja jest jasna: budujemy KARIERĘ wartą rozwijania, BIZNES wart posiadania, ŻYCIE warte przeżycia, DOŚWIADCZENIE warte poznania, ZASADY warte stosowania. A to oznacza niezachwianą koncentrację na Tobie – najważniejszej części naszej działalności – agencie.

Jesteś w świetnej firmie.

Jesteśmy numerem 1 na świecie pod względem liczby agentów. To kamień milowy, z którego jesteśmy dumni. To nie jest cel.

 

Podobnie jak w swojej działalności, wykorzystujemy wzrost, produktywność i zyskowność jako miarę, aby zobaczyć, jak dobrze wykonujemy naszą misję. Wiemy, że kiedy zapewniamy najwyższy poziom wsparcia, nasi pracownicy i nasza firma będą się rozwijać razem – w postępie geometrycznym.

Keller Williams wyprzedza branżę ponda dziewięciokrotnie w wzroście transakcji.

Keller Williams – 9,7%

Średnia rynkowa – 1,1%

Keller Williams Wyprzedza rynek ponad dwukrotnie we wzroście wartości sprzedaży.

Keller Williams – 15%

Średnia rynkowa – 7,2%

Przejdź z miejsca w którym jesteś do miejsca w którym chcesz być

Uznany przez Training Magazine w 2015 roku za najlepszą firmę szkoleniową na świecie, bez względu na branżę, często określany jest jako firma szkoleniowa i coachingowa zręcznie przebrana w firmę z branży nieruchomości. Niezależnie od tego, czy dopiero rozpoczynasz swoją karierę, czy jesteś MEGA Agentem który chce przełamać kolejny pułap osiągnięć, pomożemy Ci tam dotrzeć.

Zbuduj markę nr 1. Twoją markę.

Twoi klienci wybierają Ciebie, a nie firmę. W rzeczywistości tylko 3% sprzedawców i 4% kupujących wskazało przynależność agenta do konkretnej firmy jako najważniejszy czynnik przy wyborze agenta. Dlatego stoimy za naszymi Agentami, a nie przed nimi, zapewniając narzędzia potrzebne do działalności Twojej firmy.

Kultura obfitości

Nasza misja: Budujemy KARIERĘ wartą rozwijania, BIZNES wart posiadania, ŻYCIE warte przeżycia, DOŚWIADCZENIE warte poznania, ZASADY warte stosowania. Nasze przywiązanie do Agentów jako właścicieli firm i rodziny jest motorem napędowym naszego sukcesu.
Wspólny sukces
Kultura
Nasi ludzie

Oczekuj NADZWYCZAJNEGO

Nasz skoncentrowany na Agentach, współzależny model pozwala budować swoją własną markę, a jednocześnie w pełni korzystać z zasobów które oferuje Keller Williams.
 •  

   

  Tradycyjne formy zatrudnienia

   

   

 •  

   

  Model zależny

   

 • Keller Williams
 •  

   

  Model współzależny

   

 • Własna działalność
 •  

   

  Model niezależny

   

DOŁĄCZ DO NAS

Szukamy zapalonych przedsiębiorców, którzy są gotowi skorzystać z okazji dzisiejszego rynku. Jeśli szukasz odświeżającej zmiany, nastawionej na rozwój, innowacyjnej atmosfery i możliwości przekształcenia swoich zamierzeń zawodowych w rzeczywistość, Keller Williams to miejsce dla ciebie.