KW Cares

KW Cares jest organizacją charytatywną założoną w 2003 roku. Jego główną działalnością jest wspieranie współpracowników Keller Williams i ich rodziny na całym świecie w trudnych monetach ich życia spowodowanych nieoczekiwanymi wydarzeniami. Dzięki dużemu zaangażowaniu naszych współpracowników jesteśmy w stanie wspierać nas podczas kryzysów międzynarodowych, krajowych, regionalnych, lokalnych i osobistych.

KW Kids Can (KWKC)

Keller Williams nie ma na celu tylko wzbogacania życia swoich współpracowników, ale także ich rodzin. Zaprojektowana przez Gary’ego Kellera, KWKC to organizacja non-profit, która przenosi mocne strony Keller Williams w edukacji i szkoleniu następnemu pokoleniu przedsiębiorców i światowych liderów. KWKC angażuje się w dostarczanie naszej młodzieży potężnych doświadczeń edukacyjnych, które inspirują wielkie myślenie, promują budowanie bogactwa i zaszczepiają pasję do dzielenia się.

Program KW Wellness

Wiara w to, że życie warte przeżycia musi być zdrowe, doprowadziło do stworzenia Programu Wellness, który obejmuje świadczenia zdrowotne i zaangażowanych Ambasadorów Wellness w naszych biurach.

Dzień Wellness jest corocznym dniem aktywności w celu podkreślenia naszych wspólnych wysiłków na rzecz włączenia odnowy biologicznej i kondycji do naszego intensywnego życia.

RED Day

Zainaugurowany w 2009 r. Dzień RED (Renew, Energize and Donate – Odnawiaj, Pobudzaj do działania, Wspieraj) to coroczny dzień pracy współpracowników Keller Williams. Współpracownicy KW proszeni są o poświęcenie dnia na odnowienie, pomoc i pobudzenie społeczności w których żyją.