Udział w zyskach

Dzięki naszym programom Growth Share oraz Profit Share, Keller Williams wypłaca swoim współpracownikom część zysków za pomoc w rozwoju firmy.

Od roku 1997 Keller Williams wypłaciło ponad 703 miliony dolarów. W 2018 roku KW wypłaciło 129 milionów dolarów swoim współpracownikom.

Rada ALC

Budujemy naszą firmę w oparciu o filozofię, że to ludzie są najważniejsi. Dlatego nasi współpracownicy mają silny głos w prowadzeniu całego biura poprzez Radę Liderów. ALC składa się z najlepszych Agentów i kadry kierowniczej. Spotyka się każdego miesiąca, aby doradzać i kierować decyzjami dotyczącymi funkcjonowania ich biura (Market Center).

WI4C2TS

System zasad Keller Williams, WI4C2TES odgrywa bardzo ważna rolę w otaczaniu się osobami o podobnych poglądach. Wpływają one także na podejmowane decyzje dotyczące wszystkich poziomów organizacji.

Polityka otwartych ksiąg

Nie ma tajemnic w Keller Williams. Każdy współpracownik ma udział w finansowym sukcesie KW, więc każdy ma prawo zobaczyć liczby dotyczące operacji jego Market Center.

Uniwersytet Stanford o KW

„Keller Williams uważa, że Agenci są najważniejsi i to oni stoją za sukcesem każdego Market Center, dlatego powinni uczestniczyć w podejmowaniu decyzji. Razem [czołowi agenci i kierownictwo biura] wspólnie podejmują decyzje związane z planowaniem finansowym, rekrutacją i retencją, a także marketingiem i reklamą, szkoleniami, technologią, wydarzeniami społecznymi i działalnością filantropijną ”.

– Uniwersytet Stanford