Znajdź swoje ''Wielkie Dlaczego?''

Rozumiemy, że nasze działania kształtują nasze wyniki – nie rynek. Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem w branży, czy już jesteś Mega Agentem, Inicjatywa Wzrostu Kariery wprowadza skupienie na działaniach prowadzących do wyników. Ten zestaw powiązanych ze sobą narzędzi, wartości zapewnia bezprecedensowy wgląd w działalność firmy, dzięki czemu wiesz DOKŁADNIE, co należy wykonać, aby osiągnąć zupełnie nowy poziom produkcji i rentowności: dwa najważniejsze czynniki decydujące o tym, czy Twoja firma może finansować wymarzone życie dla Ciebie i Twojej rodziny.

Zdobywaj specjalistyczną wiedzę

Keller Williams University oferuje najbardziej zaawansowane i wszechstronne szkolenia w branży nieruchomości. To właśnie KW University pozwala Ci się stać ekspertem na lokalnym rynku!

Pracujemy na Twój sukces

Keller Williams University oferuje najlepszy w branży program obejmujący każdy aspekt sukcesu na rynku w branży nieruchomości. Kursy te dostępne są w naszych biurach oraz na żądanie za pośrednictwem KWConnect.

Pozbądź się limitów

Twój biznes rozwija się tak samo jak Ty to robisz! Wielokrotnie nagradzany KW MAPS Coaching oferuje szeroki zakres programów dotyczących wysokiej odpowiedzialności, stworzonych aby zamienić Twoje cele w rzeczywistość. Nasi trenerzy są ekspertami w dziedzinie najlepszych praktyk w branży, modeli systemów MREA i Keller Williams, co sprawia, że są to idealne osoby które poprowadzą Ciebie i Twój biznes na wyższy poziom.

Niesamowite wydarzenia

Prezentowane poniżej wydarzenia szkoleniowe są wyprzedawane w ciągu kilku godzin, zapewniają wiedzę i narzędzia które od razu możesz wdrożyć aby zwiększyć wydajność swojej firmy.

 

 

MEGA CAMP

Ponad 7000 współpracowników z całego świata uczestniczy w szkoleniach, panelach i dyskusjach aby poznać najnowsze trendy i umiejętności potrzebne do osiągnięcia sukcesu. Panele prowadzone są przez kierownictwo KW, gości specjalnych oraz przez współpracowników którzy osiągnęli sukces!

 

 

FAMILY REUNION

To doroczne 4-dniowe wydarzenie jest największym i najliczniej odwiedzanym prywatnym wydarzeniem w branży nieruchomości, w którym uczestniczy ponad 15 000 osób. Family Reunion przygotowuje oraz pomaga współpracownikom w opanowaniu lokalnego rynku nieruchomości za pomocą 150 sesji prowadzonych przez najlepszych specjalistów w branży.

 

 

MASTERMINDS

Współpracuj i poznaj praktyczną wiedzę najlepszych agentów i liderów podczas całodniowych sesji burzy mózgów.