Dołącz do Keller Williams i zostań Liderem w branży nieruchomości!

Poszukujesz pracy, w której Twoje umiejętności i determinacja będą kluczowe dla sukcesu? Keller Williams, największa sieć nieruchomości na świecie, oferuje Ci możliwość rozwoju w branży, która zapewnia zarówno zadowolenie klienta, jak i generowanie wysokiego zysku. Praca agenta nieruchomości wymaga od Ciebie działania zorientowanego na dwa nadrzędne cele: usatysfakcjonowanie klienta i wygenerowanie maksymalnego zysku z przeprowadzonej transakcji. Ta praca wiąże się z koniecznością stałego poszerzania wiedzy i kompetencji oraz konsekwentną pracą nad pozyskiwaniem klienta, budowaniem bazy oraz utrzymaniem relacji z klientami.

Keller Williams wiemy, jak trudne i wymagające jest wystartowanie w branży nieruchomości oraz prowadzenie własnego biznesu. Dlatego oferujemy wsparcie oraz narzędzia, które pomogą Ci w pozyskiwaniu klientów, follow-upie oraz rozwijaniu Twojego biznesu, abyś osiągnął sukces w branży nieruchomości.

Jestem zainteresowany!

Uzupełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą.

  Co możesz zyskać

  • Szkolenia: Zapewniamy szkolenia wprowadzające do zawodu pośrednika, jak i ciągłe doskonalenie swoich umiejętności. Przekażemy Ci wiedzę nowych rozwiązaniach w branży, a także o najskuteczniejszych metodach pozyskiwania klientów.
  • Coaching – sesje narzędziowe, trening mentalny. Coaching produktywności dostępny na każdym etapie kariery.
  • Mentoring – wsparcie doświadczonego agenta – nie zostajesz sam z problemami.
  • Sprawdzone modele: Dzięki naszym sprawdzonym modelom działania, będziesz w stanie sprawnie zarządzać swoim czasem oraz zwiększyć liczbę swoich transakcji.
  • Command System – najnowszy i multifunkcyjny system, który wspiera zarządzanie relacjami, marketingiem i biznesem. Dzięki niemu będziesz miał dostęp do narzędzi, które ułatwią Ci pracę i pozwolą osiągnąć jeszcze lepsze wyniki.
  • Wsparcie merytoryczne i prawne: Nasi eksperci udzielą Ci wsparcia merytorycznego w zakresie nieruchomości, finansów oraz prawa. Zawsze możesz liczyć na naszą pomoc w trudnych sytuacjach.
  • Świetna atmosfera współpracy: Nasz zespół to ludzie pełni pasji i energii. Wspieramy się nawzajem i wspólnie dążymy do osiągnięcia celów.
  • Najwyższy na rynku udział w prowizji: Oferujemy najwyższy na rynku udział w prowizji, oparty o CAP. Twoje wynagrodzenie będzie adekwatne do Twojego zaangażowania oraz osiąganych wyników.

  Keller Williams ma 40-letnie doświadczenie na rynku i jest największą siecią nieruchomości na świecie pod względem ilości agentów. Działamy na pięciu kontynentach i współpracujemy z blisko 200.000 agentami w ponad 50 krajach. Firma jest laureatem wielu nagród dla najlepszych pracodawców, najlepszych firm technologicznych i szkoleniowych w branży nieruchomości. Założyciel firmy, Gary Keller, został uznany za drugą najbardziej wpływową postać w branży nieruchomości na świecie w 2022 roku.

  Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Wykształcenie min. średnie
  • Ponadprzeciętne kompetencje komunikacyjne
  • Umiejętność współpracy oraz indywidualnego podejścia do klientów
  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność planowania działań
  • Mile widziane: Wykształcenie kierunkowe i/lub doświadczenie w obsłudze klienta i sprzedaży.

  Rozpocznij współpracę z Keller Williams – największą siecią nieruchomości na świecie. Jeśli jesteś już agentem nieruchomości i działasz w dowolnym miejscu w kraju, oferujemy Ci możliwość współpracy z naszymi biurami stacjonarnymi lub on-line, a także otwarcie własnego biura franczyzowego. Nasza firma pracuje na kontraktach B2B i rozliczamy się prowizyjnie. To oznacza, że wysokość Twoich zarobków zależy tylko od Ciebie, a Twój udział w prowizji może sięgnąć nawet 90%. Dołącz do nas i korzystaj z naszej wiedzy, doświadczenia i wsparcia, aby odnieść sukces w branży nieruchomości.

  Jestem zainteresowany!

  Uzupełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą.