Dostarczamy sprawdzone modele i systemy, więc TY możesz skupić się na budowaniu swojego biznesu

Co nas wyróżnia

Jako największa firma w branży nieruchomości, nasz wykładniczy wzrost jest wynikiem naszego zaangażowania w dostarczanie wartości naszym współpracownikom.

Rozumiemy, że nasi współpracownicy są kluczem do sukcesu naszej firmy, a nie odwrotnie. W rezultacie więcej specjalistów ds. nieruchomości niż kiedykolwiek buduje swoje biznesy z Keller Williams.

Keller Williams pomaga rozwijać firmy naszych współpracowników dzięki możliwościom edukacyjnym, coachingowym, technologicznym, kulturowym, które na nowo definiują ich potencjał i pozwalają przenieść karierę na wyższy poziom.

Wspólne decyzje. Wspólny sukces.

Model Keller Williams opiera się na założeniu, że współpracownicy powinni być traktowani jak wspólnicy, ponieważ dzięki temu wszyscy osiągają więcej.

Przejdź z miejsca w którym jesteś do miejsca w którym chcesz być

Uznany przez Training Magazine w 2015 roku za najlepszą firmę szkoleniową na świecie, bez względu na branżę, często określany jest jako firma szkoleniowa i coachingowa zręcznie przebrana w firmę z branży nieruchomości. Niezależnie od tego, czy dopiero rozpoczynasz swoją karierę, czy jesteś MEGA Agentem który chce przełamać kolejny pułap osiągnięć, pomożemy Ci tam dotrzeć.

Zbuduj markę nr 1. Twoją markę.

Twoi klienci wybierają Ciebie, a nie firmę. W rzeczywistości tylko 3% sprzedawców i 4% kupujących wskazało przynależność agenta do konkretnej firmy jako najważniejszy czynnik przy wyborze agenta. Dlatego stoimy za naszymi Agentami, a nie przed nimi, zapewniając narzędzia potrzebne do działalności Twojej firmy.

Kultura - łączy nas i wyróżnia

Gdy jesteś z nami – jesteśmy rodziną. Wspieramy się w  każdej dziedzinie życia, emocjonalnie, fizycznie oraz finansowo. Wierzymy, że warto działać lokalnie na rzecz społeczności w której żyjemy.